Wpłaty i wypłaty w Bet at home

Przelew bankowy
Dokonanie wpłaty za pomocą przelewu jest łatwe i wygodne. Należy po prostu dokonać ze swojego banku lub w każdym oddziale poczty polskiej przelewu na konto bankowe firmy Bet-at-home na poniższe dane: 

Odbiorca: bet-at-home.com
Nazwa banku: Bank BPH w Warszawie
Numer konta: 06 1060 0076 0000 3210 0003 7132
Tytuł przelewu: Twój numer konta gracza 

IBAN: PL06 1060 0076 0000 3210 00037132
BIC/SWIFT: BPHKPLPIX

Karta kredytowa
Aby dokonać wpłaty za pomocą karty kredytowej, należy zalogować się do swojego konta gracza oraz wybrać „Wpłata/Wypłata” > „Wpłata” > „Wpłata kartą kredytową”. Następnie należy wybrać kartę kredytową. Po podaniu danych karty oraz kwoty wpłaty, kwota ta zostanie natychmiast dopisana do Twojego konta gracza. 

Dane Twojej karty zostaną przesłane przez zakodowane połączenie SSL, co jest standardem w bankach, tak że dane karty są absolutnie bezpieczne. 

Moneybookers
Przy wpłacie na swoje konto Gracza za pomocą Moneybookers wystarczy podać adres e-mail swojego konta w Moneybookers oraz kwotę wpłaty. Jeżeli konto w Moneybookers jest prowadzone w innej walucie niżeli Twoje konto Gracza w bet-at-home.com, należy zmienić ustawienia standardowe. Po podaniu owych danych, postępujemy dalej zgodnie ze wskazówkami na stronie Moneybookers, które ukażą się w nowym okienku. 

Gdy tylko przelew zostanie potwierdzony przez Moneybookers, wpłacona kwota zostanie niezwłocznie dopisana do Twojego konta gracza. Nie zostaną doliczone żadne dodatkowe koszty. Minimalna kwota wpłaty wynosi 10 PLN. 

Paysafecard
Przy wpłacie za pomocą Paysafecard musisz podać kod swojej karty Paysafecard oraz kwotę wpłaty. Kwota wpłaty również zostanie natychmiast dopisana do Twojego konta gracza. 

EPS – Electronic Payment Standard
Jeżeli posiadasz konto w Bank Austria, w Erste Bank, Sparkassa lub Raiffeisenbank, możesz wygodnie dokonać wpłaty przy pomocy EPS (e-payment standard). Kwota wpłaty zostanie natychmiast dopisana do Twojego konta gracza. 

Realizacja bonu
Bon należy zrealizować również poprzez dział „Wpłaty“. Należy podać kod swojego bonu a kwota bonu zostanie natychmiast dopisana do Twojego konta gracza. 

Ukash
Przy wpłacie poprzez Ukash należy podać 19-cyfrowy Ukash-numer oraz kwotę wpłaty. Kwota ta zostanie zaksięgowana na konto gracza. W przypadku gdy tylko część kwoty z Ukash-bonu zostanie wydana, nastąpi zwrot reszty w postaci przyznania Ukash-numeru. Reszta z bonu dostępna będzie w przeglądzie konta pod konto gracza/Ukash bon-reszta. 

Sposoby wypłaty w Bet at Home:

Wypłata na konto bankowe
W każdej chwili możesz zlecić wypłatę ze swojego konta gracza. Zaloguj się, wybierz „Wpłata/ Wypłata” > „Wypłata”, podaj kwotę wypłaty i dane swojego banku – nazwa banku oraz numer konta. Zlecenie wypłaty zostanie natychmiast zrealizowane i wypłacona kwota znajdzie się na Twoim koncie bankowym. 

Wypłata na Moneybookers
Wypłatę możesz również wykonać poprzez Moneybookers. W tym celu zaloguj się i kliknij na zakładkę „Wpłata/Wypłata” i wybierz Moneybookers. Podaj kwotę, którą chcesz wypłacić, jak również adres e-mail i walutę swojego konta w Moneybookers. Kwota zostanie niezwłocznie przelana na Twoje konto w Moneybookers.