Bet at home – poker online :: 1500 EURO bonus

Bet at home – poker to wspaniałe bonusy i turnieje z wielkimi emocjami. Odbierz 1500 EURO na grę w pokera online. Wejdź do szkoły pokera.

Zalety bet at home – poker online

Poker w bet at home cieszy się bardzo dużą popularnością, ze względu na bardzo atrakcyjny bonus powitalny – aż 1500 EURO dla każdego kto lubi żetony, grę przy stole i dobrą zabawę. Graczy przyciąga również duża ilość turniejów, Freerole, a dla mniej doświadczonych graczy dostępna jest szkoła pokera, gdzie krok po kroku dowiesz się jak rozpocząć grę w pokera.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ BONUS W KASYNIE – 5000 PLN

Oprogramowanie

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia gry w pokera jest pobranie oprogramowania, co jest bardzo proste – bo wystarczy jedno kliknięcie myszką, aby rozpocząć ten proces. Zobacz na obrazek poniżej, gdzie znajduje się guzik do tego przeznaczony. Na pytanie czy ściąganie i instalowanie oprogramowania jest konieczne do gry, odpowiedź brzmi TAK. Nie ma możliwości gry poprzez stronę internetową.

Poker online
Podstrona – poker online

Gdy oprogramowanie bet at home – poker, mamy już zainstalowane, wchodzimy na nie i logujemy się na konto gracza (nie na stronie internetowej bukmachera, ale właśnie po wejściu do programu POKER BET AT HOME). Jeśli nie masz jeszcze konta gracza ZAREJESTRUJ GO JUŻ TERAZ. 

Bonus 1500 EURO

Wspomnieliśmy już o tym wcześniej, ale teraz przedstawimy to co najlepsze, czyli bonus w pokerze w bardziej szczegółowy sposób.

Poker bonus
1500 EURO dla Ciebie

Nie pozwól, aby te pieniądze przeszły Ci koło nosa, zdobądź przewagę nad innymi graczami, dzięki dodatkowej kasie. Jak skorzystać z bonusu? Wystarczy, że wymienisz prawdziwe pieniądze na żetony, a pierwsza wymiana weźmie udział w promocji:

Gotowe – 100% zamienionej kwoty zostanie dopisane do Twojego konta pokerowego w postaci bonusu!

Poniżej prezentujemy ważną część regulaminu promocji na temat uwalniania środków bonusowych:

  • Bonus uwalniany jest poprzez generowanie punktów Loyalty Points. Za każde 125 wygenerowanych punktów, 5 EUR z dostępnego bonusu zostanie zamienione na gotówkę i dopisane do konta gracza. Liczba punktów, którą należy wygenerować obliczana jest na podstawie wysokości bonusu. Przykładowo, jeżeli gracz przetransferuje 1500 EUR, musi wygenerować 37 500 punktów Loyalty Points aby otrzymać pełny bonus w wysokości 1500 EUR. Dla wartości bonusu wynoszącej – przykładowo – 0,85 EUR, gracz musi wygenerować 21,25 punktów Loyalty Points.
  • Loyalty Points generowane są przez użytkowników podczas gier za prawdziwe środki.
  • Po aktywacji bonusu, gracz ma 2 miesiące na wypełnienie warunków bonusu i otrzymanie pełnej wartości bonusu.

Dlatego im więcej będziesz grać, tym szybciej Twój cały bonus w postaci 1500 EURO trafi na Twoje konto!

WEJDŹ TUTAJ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT PROMOCJI W BET AT HOME

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *