Bet at home nie działa? Jak wejść?

Od jakiegoś czasu, użytkownicy chcący obstawiać w bet at home mają utrudnione zadanie. Wprawdzie bukmacher ten działa legalnie na terenie całej Unii Europejskiej na podstawie licencji wydanej na Malcie, ale w Polsce jest on blokowany przez ustawodawcę, który wprowadza cenzurę do internetu.

Jak mimo tych przeciwności wejść na stronę bet at home? Jest kilka sposobów a my przedstawimy wam dwa, niezwykle proste do zastosowania.

PRZEGLĄDARKA OPERA
Użytkownicy internetu, którzy korzystają z przeglądarki internetowej Opera nie będę mieli najmniejszego problemu. Wystarczy tylko z menu przeglądarki, wybrać “Nowe okno prywatne”, i obok paska z adresem strony, należy kliknąć w “VPN”, następnie tenże “VPN” włączyć i to wszystko. Wpisujemy adres strony naszego bukmachera i mamy do niej dostęp.

DNS-y GOOGLE
Gracze, którzy nie korzystają z Opery, ani też nie mają ochoty jej instalować mogą zmienić swoje DNSY na Googlowskie. Jest to również bardzo proste, a poradnik jak to wykonać krok po kroku, znajduje się poniżej. Nie dość, że będziemy mogli wchodzić na wszystkie strony internetowe to szybkość i płynność,otwierania witryn na pewno się zwiększy.

Poradnik, jak zmienić DNS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *